| Lorryyyy a întrebat:

Care e diferenta dintre Samsung galaxy gio si Samsung galaxy ace plus?

Răspuns Câştigător
| deM0 a răspuns:

Pai... Samsung galaxy ace are 158 memorie interna, marime display: 3.5, rezolutie camera secundara 5 megapixeli, are blitz in schimb Samsung galaxy gio are 150mb memorie interna, marime display 3.2"
rezolutie camera secundara 3 megapixeli, si n-are blitz.+marimile intre ele parerea mea e ca "gio" arata mai frumusel happy

2 răspunsuri:
| Lorryyyy explică:

MsAnonim...as fi vrut sa stiu mai detaliat...big grin

| MsAnonim a răspuns:

Dimensiunea ecranului,ramul, camera, procesorul, browserer-ul, pretul cred...si altele.