| criss:) a întrebat:

Care e diferenta intre un cd in care ai pus muzica sau poze cu copy/paste din calculator si unul scris cu nero? daca pun muzica pe cd cu copy/paste si il ascult la mp3 in masina are ceva?thinking
multumesc!happy

8 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Practic diferente nu sunt la mp3 cu drag and drop nu o sa poti creea trackuri sau ardere de imagini iso ex windows. pentru mp3 e alegerea ta cu ce vrei sa le faci

| Teo_6515 a răspuns:

Nu poti da copy/paste pe un cd. Singura modalitate de a copia ceva pe cd este cu ajutorul unui program de scris cd-uri, gen Nero.

In alta ordine de idei, daca l-ai scris cum trebuie, nu ai nicio problema in al asculta in masina.

| Alex21_3815 a răspuns:

Pai daca pui simplu nu ti-l vede player-ul de la masina daca il faci cu nero ti-l vede.

| danco a răspuns:

Nu e nicio pb. poate ar fi pb. daca ai copia cd cu trackuri.

| RUMBURAK a răspuns:

Cu nero ti-l citeste.copy paste nu.

| loadme a răspuns:

Daca faci cum ai zis tu : copy + paste. ti se va copia muzica pe cd in format mp3.
Daca faci cu nero, muzica se va transforma in format audio.

| Ladybuug a răspuns:

Cel care e scris cu nero sau oricare alt program de scris cd-uri e foarte posibil sa il poti asculta/viziona daca e scris corect. S-ar putea daca il pui in masina la mp3 sa il asculti sa nu il citeasca.
Cu placere! Funda
?

| slowmotion90 a răspuns:

Pai e simplu, nu se copiaza, iti trebuie nero sa il poti face