| Adii_Adii_1996 a întrebat:

Care e mai bun google chrome sau mozila?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Greu de spus. Am observat ca majoritatea prefera chrome, dar nu stiu de ce. Eu am folosit mozilla de cand ma stiu si nu am avut nicio problema. Ramane la alegerea ta.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranta Chrome e mult mai bun!winking

| Lawliet14 a răspuns:

Google Chrome mi s-a parut mai rapid, poate cel mai rapid de pe piata.

| LeParrain a răspuns:

Pe Windows 7 foloseam Mozilla. Acum pe Windows 8 Folosesc Chrome. Asta pentru ca difera, fiecare sunt mai rapide pe diferite windows'uri.

| CartWright a răspuns:

Da,este adevarat, Chrome este,, regele soselelor". Insa acest browser, consuma mai mult din memoria RAM si din procesor, si pe langa asta poate inmagazina unele date pe care le trimite la sediul lor.In plus.Ca si stabilitate si extensii, Mozilla ramane,, bad boy-ul" in continuare.
P.S.tongueerformanta unu browser nu inseamna doar viteza, ci le cuprinde pe toate