| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus si de unde as putea lua, dar fara sa cumpar big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Eu folosesc Avira Free Antivirus, cauta link-ul pe site-ul lor

| tteo92 a răspuns:

I-ati kaspersky e cel mai bun. cauta-ma pe aalup. igus@yahoo.com si ti-l instalez eu cu tot cu licenta,

| gamestoper1998 a răspuns:

Avg 2012 free edition sau avg 2012 pro(piratat bineinteles).In ziua de azi nu se merita sa dai banii aiurea pe orice.Mai bine piratezi la greu sperand sa iti reuseasca.Eu folosesc avg 2012 free edition.Si daca vreti ca un plus asa luati-va tuneup utilities 2012 si va va face pc-ul de 10x mai rapid! cine vrea licentele sub forma ANSI criptate permanent bagati id-ul:alcentaurus.Sigur si 100% nu fake!

| SebyMTS a răspuns:

Salut,

Încearcă antivirusul gratuit ZoneAlarm Antivirus. Link cu detalii: http://www.ultranetworks.ro/......alare.html