| ZxPoox a întrebat:

Care este cel mai bun browser in afara de mozilla firefox?hee hee

9 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Chrome pe draq...

Depinde ce cauti...
Daca vrei ceva stabil si rapid, uite-te la opera.
Pentru ceva futurist, uite-te la safari (iti trebuie un pc peste medie ca sa nu te faci de ras) I don't want to see

Chrome e genul de soft "dragut" care prinde la fraieri pentru cum arata, dar mare lucru nu stie sa faca.

Sfatul meu: ramai cu incredere la firefox.

| Sunshinee a răspuns:

Depinde de ce intelegi prin "cel mai bun". Eu zic sa incerci Safari sau Google Chrome. Bafta! (:

| madia a răspuns:

Google Chrome.

| BughY a răspuns:

Eu folosesc Google Chrom si sunt multumit de el

| Cretzule a răspuns:

Google chrome

| zuzu_3087 a răspuns:

Operea e cel mai tarelove struck ti'l recomand cu ce'a mai mare placere... e foarte rapid

| ginutza12 a răspuns:

Google chrome

| alexa17 a răspuns:

Opera

| christianD a răspuns:

Clar google chrome