| Gax97 a întrebat:

Care este cel mai bun program de inregistrat instalari de windows in format ISO pe DVD-uri pe care il stiti?

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Power iso, cdburnerxp, nero (asta nu e free).

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

laughing Sa inteleg ca vrei sa faci un dvd bootabil? Atunci pentru formatele iso cel mai bun e : PowerIso! Bafta!

| octav005 a răspuns:

Din cate stiu nero 7 premium, eu cu acest soft am facut dvd bootabil

| Strepix a răspuns:

Daca doresti sa faci un DVD Bootabil cu Windows 7 iti recomand programul ImgBurn, este foarte usor de folosit, iar daca gresesti setarile, acesta le va corecta.