| Claudia_6553 a întrebat:

Care este cel mai bun program de modificat poze, in afara de photoshop care bineinteles nu e pe gratis.Deci, vreau sa stiu daca imi puteti spune un program ca si photoshop-ul dar cu niste conditii:
- sa nu fie vreun virus
- sa fie free download sau online de pe net
- sa poata face aproape totul ca si photoshop

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am potoshop cs4 si l-am download nu l-am cumparat si nare nici virusi dar l-am descarcat de mai demult si numai stiu adresa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.imikimi.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca astatonguehotoshop oferit de tutorial., si este online pe net.

| Lor3_6949 a răspuns:

PhotoScape-ul. e aproape la fel de bun ca si Photoshopu-ul.winking