| Floryn9 a întrebat:

Care este cel mai bun program pentru a deschide filmele de pe laptop?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vlc,bsplayer care si gaseste subtitrari singur dar vlc deschide orice format de film

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca vrei sa zici "vedea". Eu folosesc KMPlayer

| sorinake a răspuns:

Nu exista cel mai bun ci poate cel mai potrivit.
In functie de ce tip de filme deschizi.

Eu folosesc 3 playere (fara sa pun la socoteala Media Playerul care vine odata cu sistemul de operare) :
- GomPlayer
- VLCplayer
- BsPlayer

| untaken a răspuns:

BSPlayer, SMPlayer

| RAY a răspuns:

Personal recomand https://www.internetdownloadmanager.com/ pentru descarcarea filmelor online cu tot cu subtitrare apoi vizionarea lor prin vlc

| Iunix a răspuns:

Bsplayer sau programul din windows.

| JustmeV a răspuns:

Bsplayer, vlcplayer

| SonicAndrei a răspuns:

Nu există „cel mai bun". Îl folosești pe cel care îți place cel mai mult. Eu personal folosesc Windows Media Player fiindcă e cel mai simplu și mai rapid. În schimb, atunci când am nevoie de setări mai avansate sau subtitrare folosesc KMplayer. Alte programe precum BSplayer sau VLC sunt la fel de bune.

| alexboss2020 a răspuns:

Programul din win 10!

Vlc