| xCrank a întrebat:

Care este cel mai bun sistem de operare android sau apple?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai iphone pare mai bun, dar asta deoarece ei au cate 1 telefon pe an pe care il lanseaza, au timp sa rezolve bugurile.Insa, andorid-ul e ca windows-ul pe pc, mai greut, dar mai practic

| terorvlad a răspuns:

Android. Dc? Deasta : Open source (mai multe aplicatii gratis)
Multitasking avansat
Foloseste resursele telefonului mult mai bine
Este mult mai customizabil
Ai mai multe modele de unde sa alegi
Se deblocheaza foarte usor si poti face mult mai multe chestii (poti sa il folosesti ca un router wireless de ex.)

| YunaFFX a răspuns:

Android este cel mai bun la ora actuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este mai tare apa ori focul?
Depinde pe ce platforma ruleaza, ambele sunt bune pentru cerintele lor.

| mpeacelove a răspuns:

Android

| bogdan9408 a răspuns:

Apple se foloseste numai la iPhone si da intr-adevar este un sistem de operare foarte bun dar daca vrei sa alegi dintr-o varietate mai mare de telefoane poti alege android care este destul de bun.Eu am si iPhone si Samsung cu android si pot sa spun ca Androidu chiar m-a impresionat. Deci tu alegi!