| saidkique a întrebat:

Care este cel mai bun telefon cu tastatura fizica, cu camera de cel putin 3 MP si care sa filmeze in calitate foarte buna(pana in 720p)

4 răspunsuri:
| saidkique explică:

@ toti, eu personal am un S4. Nu am nevoie de iPhone 5(overpriced piece of junk) sau alte telefoane asa de scumpe... de abia m-am chinuit vara asta sa mi-l cumpar pe asta. Ma intereseaza unul mai ieftin care sa filmeze cat de cat bine(ma refer la rezolutie si la cadre pe secunda), un telefon normal nu smartphone. Atat ma intereseaza, sa filmeze si sa faca poze. Va fi cadou pentru mama(ea nu suporta touch screen).

| zuzualina a răspuns:

Hmm...bune sunt multe acum depinde de buget...

Galaxy S3 sau 4 Iphone 4s sau 5

| Joker11 a răspuns:

Un telefon qwerty sau iphone 5, -->4 Nokia Classic, Samsung galaxy s2......etc.

| lory5598 a răspuns:

Samsung galaxy s2 sau s4