| Christian333 a întrebat:

Care este cel mai ieftin notebook care poate reda filme High Definition 1080p fara probleme?

2 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Nu stiu de pret, dar in general sa aiba minim placa video Intel GMA X4500MHD--integrata. Cele dedicate(ati, nVIDIA) ruleaza Full HD cu siguranta. Ar fi bine ca si procesorul sa fie unul dual-core.Eu iti spun pretul maxim: 18 mil.big grin e suficient pentru. un notebook de la care vrei doar HD.

| C-iol|loi a răspuns:

Exista unu scos chiar saptamana asta de Asus si costa 800 de lei cauta pa site-urile specializate sau chiar pe site-ul lor. Daca vrei mai multe info c.iol_loi [