| electrostar a întrebat:

Care este cel mai nou site de socializare Romanesc?

6 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Http://www.lipiciosii.ro/
Asta mi se pare destul de interesant...desi, cred ca cel mai nou ar fi Facebook-ul.

| Brenda13 a răspuns:

Cel mai nou si cel mai tare e www.pefelie.net
intra macar de curiozitate: aici vei gasi subiecte pe forum care de care mai controversate, programe pentru PC, jocuri si filme full iar daca ai o problema cu comp-ul si nu te descurci, baietii de la tehnic iti stau la dispozitie si pe langa toate astea e 100% moca. Nu-ti vine sa crezi, nu-i asa? Incearca, nu-ti vei mai dori sa pleci!

| JellyBean12 a răspuns:

Romanesc? nu cred ca e, mai bine ramai pe facebooktongue

| Mark_Ovidiu_1988 a răspuns:

Salut, am dat zilele astea de http://zey.ro, este destul de interesant.

| Cristian_Aeroaiei_1989 a răspuns:

Un nou site de socializare, original si pus la punct.Intrati pe www.zcupy.com si faceti-va cont si va veti convinge singuri.Gratuit si usor.Impartiti momentele frumoase cu cei dragi, faceti-va noi prieteni si bucurat-va de noul concept al unitatii virtuale.Va asteptam cu drag.Sarbatori fericite va ureaza echipa Zcupy.