| rockveion a întrebat:

Care este cel mai tare joc de strategie pe care la-ti jucat?

23 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Am jucat putine...Starcraft; Warcraft III; Atrox; Lord of the Rings: Battle for Middle Earth 1, 2, Rise of the Witch King; Starcraft 2.
Preferatul meu e Starcraft 2. N-as gresi nici daca l-as numi cel mai tare pe care l-am jucat, probabil si cel mai tare pe care l-ar juca cineva. E foarte complex. S-a lucrat mult la el. Adevarata valoare a lui SC2 va fi vazuta dupa lansarea tuturor expansion pack-urilor, si evident dupa 3-4 ani... avem ocupatie fanii SC timp de 10 ani.

| UNfriendLY a răspuns:

Redalert 2
starcraft 2

| Zenithf a răspuns:

Se pune si turn-based? Atunci Master of Orion si Civilization. happy

| thealchemist a răspuns:

Cossacks european wars

| pauladrian a răspuns:

Seriile Starcraft si Warcraft fara dar si poate sunt cele mai tari jocuri de strategie.

| EvilMo a răspuns:

General zero hour age of emperos 1 dawn of war de la 1 pana la 4 si parca exista si 5 dar nu stiu mai sunt si halo reach asta ie tare!

| Spawny24 a răspuns:

Warcraft III

| picu a răspuns:

Age of Empires 3
Red Alert 2
Warcraft 3
Plants vs Zombies

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supravietuietor...

in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Red alert 2 si as mai juca inca odata l-am terminat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gta vice cty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cabal/4story, metin2,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zoo tycoon 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa incerci Rome Total War -pura strategie

| Iliutz a răspuns:

Age of empires, no man's land fight for right

| GangstaGlock a răspuns:

Quake 4! e cel mai tare! merge pe Windows XP! Call Of Duty Modern Warfare 1, 2, 3; Call of Duty Black Ops 1, 2; Stalker Shadow Of Cernobyl; Wolfenstein!

| GrimRaider a răspuns:

Heroes of might and magic 5ToE, red alert 3, warcraft, age of empires, age of mythology, imperia online

| caminulanimalelor a răspuns:

Heroes Of Might & Magic III
Red Alert 2
Pharaoh
Caesar III

| Sebano13 a răspuns:

Stronghold:crusader

| horia_7230 a răspuns:

Plants vs Zombies

| Cioboata_Mihai_1975 a răspuns:

Sincer pentru mine o sa fie intotdeauna cel mai tare joc de strategie age of mythology dar poti incerca si age of empires 1, 2, 3, empire earth 1, 2, 3, desert rats vs afrika kops si cam atat stiu.

| RealEscap a răspuns:

Joaca
Battlefield 2
Call of Duty
Call of Duty 2
Battlefield 3
StarCraft 2
Warcraft 3
Call of Duty Warld at War
Call of Duty Bleck ops
Call of Duty Modern Warfer 2
Call of Duty Modern Warfer 3
Plants vs Zombies
Crusader
Lord of the Rings
Call of Duty Bleck Ops 2 Care va aparea pe 13 Noiembrie 2012