| SorinELoo7 a întrebat:

Care este diferenta dintre Bitdefender Total Security, Bitdefender Internet Security si Bitdefender Antivirus? Care dintre cele trei versiuni este cel mai folosit?
P.S.: Ce face functia AutoPilot si la ce ajuta?

4 răspunsuri:
| Vlad43 a răspuns:

Bitdefender total Security este un echilibru intre cele 2. Bitdefender este doar pentru scanarea si protectia pc-ului, in timp ce internet security, are grija si de site-urile virusate in care intri tu. Oricum... nu este asa bun bitdefender. Iti recomand nod 32

| SorinELoo7 explică (pentru Vlad43):

Eu deja folosesc Nod 32