| WeAreSmart a întrebat:

Bitdefender Antivirus consuma mai putine resurse decat Bitdefender Internet Security?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca vrei protectie si pe net, folosesti internet security, daca nu te lasi de meserie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua la fel.Internet security un pic mai mult dar nici nu se simte.

| valentin75 a răspuns:

Salut! De ce nu folosesti Eset / consuma cele mai putine resurse!
eset
http://www.eset.ro/antivirus/free-download.php

| HreniucAlex a răspuns:

Din cate stiu eu internet security consuma mai mult, dar nu bag mana in foc, eu folosesc avastwinking si sunt multumit de el e eficient