| 4ÐuTz a întrebat:

Care este diferenta dintre un Motorola V3 si un Motorola V3x?

6 răspunsuri:
| LaTulipeNoire a răspuns:

Eu am avut v3x : are 2mpx cu blitz, display cu rezolutie mai mare ca v3, memorie interna mai mare 128 mb, 2 difuzoare din cate imi amintesc, 3g si o carcasa cauciucata care se,, roade" foarte repede

| fallsHD a răspuns:

V3x are mai multi pixeli si cred ca filmeaza, v3 nu filmeaza.

| BuBuLetS a răspuns:

Motorola V3 se strica imediat, am avut si eu. dupa 1 an mi s-a stricat, este o porcarie straight face!
Iar V3x, este de 1000x mai bun happy!

| 4ÐuTz explică:

Am avut v3 ...si ...filmeaza tongue

| ηOoTsU a răspuns:

Motorola v3 are un ceas pe clapeta si v3x nu :laughing