| cFlorin a întrebat:

Care este diferenta dintre versiunile mici de android si versiunile mai mari de android?(e vorba in special de tablete). FUNDA MAREEE...

2 răspunsuri:
| ticataca a răspuns:

La ce te referi cand spui de versiuni? android ca orice alt program, in timp, primeste imbunatatiri. Cu cat este mai evoluat, cu atat experienta utilizatorului este mai placuta. Acum trebuie sa ai grija doar ca tableta pe care o ai sa suporte o anumita versiune. oricum, jucaria iti spune cand este accesibila la un update de soft. Sper ca la asta te-ai referit. Succes.

| Roby1998 a răspuns:

Versiunile mai mici nu au atatea facilitati si nu sunt la fel de performante ca cele mari. Iar cele de la tablete sunt androide "speciale".winking