| andreutz a răspuns:

Nokia...eu am avut cam toate felurile de telefoane...si m-am convins ca la general vorbind, nokia sunt cele mai fiabile si mai rezistente... iar N78 este un model chiar reusit, eu unul il prefer de 10 ori in locul acelui Sony Ericson...

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Eu prefer Sony Ericsson. Mi se par mult mai bune telefoanele lor si isi merita banii.Sunt de calitate.
Este mai bun SE G900.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu mereu am avut nokia, si nu cred ca o sa renunt vreodata la aceasta marca, cu toate ca ultimul N95, m-a cam dezamagit.
apropo :ii voi cere companiei sa ne plateasca pentru reclama care o facem happy

| nicoleta_5825 a răspuns:

MAI DEGRABA UN NOKIA N78.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti obisnuit cu meniul de Nokia, iti vafi foarte greu sa treci la SonyEricsson. De exemplu, la scrierea de sms-uri, tastatura este difetita fata de Nokia, tastele nu corspund cu semnele si literele cunoscute de la Nokia, ceea ce te va scoate din sarite in f.scurt timp. Daca nu esti inca foarte obisnuit si familiarizat cu Nokia, s-ar putea sa te obisnuiesti.

| meioana a răspuns:

Eu prefer nokia.am un nokia de un an l-am scapat pe jos l-am trantit de n ori si inca mergelaughing si as putea spune ca merge foarte binelaughing...deci alege nokiabig grin...

| david_5964 a răspuns:

PAREREA MEA ESTE CA NOKIA ESTE,, MERCEDESUL,, IN TELEFOANE... SUNT CELE MAI BUNE IN ACEST DOMENIU ...EU NU AS SCHIMBA UN NOKIA PE UN SONY ERICSSON... DACA VREI UN TELEVIZOR BUN ATUNCI TE POTI BAZA PE SONY