| Duuuuudeee a întrebat:

Care este problema la laptopul acesta? (am un SONY VGN-FZ11S si ce se vede in poza nu este nimic mai am si dungi puncte de toate, n-am mai apucat sa fac poza si la ecran ) Uitati poza: http://imageshack.us/photo/my-images/819/49739579.jpg/

Răspuns Câştigător
| Danutza27 a răspuns:

Poate ai probleme cu driv placii video in cazul fericit dar stai asa mai ai o mufa pe la spatele lui daca bagi lapt pe monitor extern face la fel? daca da eu as incerca un driv de PV in mintile lui. tare ma tem sa nu ai betesug la cipsetul PV si trebuie dus la reparat unde vei fi cocosat de bani.
Eu as face asa niscaiva prog de masurat temp in laptop, poate merge prea incins cipsetul pv apoi o curatenie in laptop ma refer la o formatare si introd driv in el daca si cu driv inloc face la fel =probleme cu PV musai service