| Kittynika a întrebat:

Care imi explica cum sa ascund un folder la pc, ca atunci cand dau don't show hidden files sa disparahee hee, eu am uitat.
Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| sederato a răspuns:

Dai click dreapta pe folder apoi properties si la attributes, bifeaza hidden.
ca sa-l vezi din nou, da tools, folder options view, show hidden files & folders
asta e pentru windows xp...

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca-mi dai o adresa de e-mail (pe privat ca sa nu fie vazuta de toti) iti trimit o comanda care poate ascunde folderele.

| Aesir a răspuns:

Click dreapta pe folderul care vrei sa il ascunzi propertie si apoi bifezi hidden.

| MajorAsshole a răspuns:

Click dreapta pe folder, Properties si in Tab- ul General ai in partea de jos o optiune "Hidden" pe care trebuie sa o bifezi, dai ok si gata.

| Kittynika explică:

Va multumesc all, ii dau funda la sederato ca a raspuns prima/primul.:*

| Bubblesz a răspuns:

Clik Dreapta --> Properties --> Attributes --> Hidden