| doubleb a întrebat:

Care imi zice si mie niste jocuri gen rpg, din astea cu lvl, arme, magii, iteme, vraji in afara de cabal, metin, sacred

Răspuns Câştigător
| romanionu a răspuns:

Dar vad ca vrei sa joci multe jocuri laughing
Aion, GuildWars, Cabal, Love Beat, City of Heroes, City of Villains, Dragonica, Exteel, Lineage, Lineage2, Point Blank, Punch Monster
Sper ca iti ajung laughing
Mai mult nu poti scoate de la mine

31 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Adventure Quest

| Myr3ll1994 a răspuns:

World of warcraft, age of empires imi dai o funtita

| ItzRivenGod a răspuns:

Runescape incercal mie imi place ai questuri(misiuni mici)lvl im mai multe de exemplu lvl in muschi in atac defensiva tras cu arcul agilitate gatit facut focul magie credinta(religie cam inutil)invocari de monstri constructie)unele lvl sunt doar pentru membri si mie imi place joku ca poti sa faci trade(schimb de lucruri sabii bani mancare...) poti multe in joku asta si in plus nu e nevoie de download il joci in browser doar ca la inceput trenuie sa astepti pana il incarca dar dupa aceea e rapid il poti juca in hd(high definition) poti sa omori monstri sunt servere in care poti sa ataci ceilalti jukatori poti sa-ti faci prieteni si e in 3d... nu ca prostescul metinn 2 care nu merge pe laptop.Ma rog il poti juca pe www.runescape.com si mai joc unu pe nume steel sentinels e cu roboti cu arme e in 2D da e ca lumea.

| romanionu a răspuns:

WoW-World of Warcraft
Lineage 2 ai de unde alege ca sunt multe variante datorita povestii pe care jocul o detine

| fevrier a răspuns:

War of Legends.
MuOnline.
World of Warcraft.
Tanoth.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfect World (apropo sunt jocuri MMORPG, Massive Multiplayer Online Role Playing Game big grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aion Online
Cabal Online
Conquer Online
Dark Age of Camelot
Dekaron
EverQuest
Final Fantasy
Flyff Online
Grand Chase
Guild Wars
Gunbound
Helbreath
Jade Dynasty
Kal Online
Knight Online
Legend of Mir
Lineage2
Luna Online
MapleStory
Matrix Online
MMORPG & MPOG
Mu Online
Myth of Soma
Perfect World
Pirate King Online
PristonTale
Ragnarok Online
Ragnarok Online2
Ran Online
Redmoon
RF Online
Risk Your Life
Rose Online
Runescape
Shaiya
Silkroad Online
Star Wars Galaxies
Ultima Online
World of Kung Fu
World of Warcraft

ai de unde alege smug!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va vad ce mai puteti adauga voi in afara de astea smug laughing, astept o fundita, ti-am zis cele mai multewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiasi sugera metin2 gx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jde Dynasty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tias recomanda RuneScape deoarece este un joc super cool si este cam din ce ai zis u preferintele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 story conquer2. 0 metin 2 blacknight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strick mmorpg e destul de bun are level areme tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiesta online, shoxx network

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

World of warcraft, battle of the immortals, 4Story, Aion cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grand chase

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

*´¯`*.¸¸.*´¯`* j♥a♥d♥e♥ d♥y♥n♥a♥s♥t♥y♥ мonĸey dynaѕтy h♥a♥i♥d♥e♥ s♥a♥ j♥u♥c♥a♥m♥

| SashaB a răspuns:

Sall vino pe metin2satana ai animale de casa arme noi armuri noi animale de calrit si multe altele ratele sunt mari...Te astept!

| doubleb explică:

Nu online ca astea le stiam si eutongue.mai era unu nu mai stiu cum parca divine

| doubleb explică:

Le stiu si pe astealaughing dau fundita aluia care imi zice mai multetongue

| doubleb explică:

Le stiu si pe astealaughing)), dau fundita aluia care imi zice mai multe jocuri

| doubleb explică:

Care imi zice mai multe jocuri dau o fundita, fara WoW sau muonline

| Alexandrio a răspuns:

Wow! joaca pls funda

| Alexandrio a răspuns:

Wow! joaca pls funda

| sasuke529 a răspuns:

Dai funda? drakensang:http://www.drakensang.com/

| vagabontul a răspuns:

WoW, WB3, City of Heroes, spelfforce 1 & 2, gotic 1, 2, 3, 4...

| oana_6503 a răspuns:

Aion Online
Cabal Online
Conquer Online
Dark Age of Camelot
Dekaron
EverQuest
Final Fantasy
Flyff Online
Grand Chase
Guild Wars

Gunboun

Helbreath
Jade Dynasty
Kal Online
Knight Online
Legend of Mir
Lineage2
Luna Online
MapleStory
Matrix Online
MMORPG & MPOG
Mu Online
Myth of Soma
Perfect World
Pirate King Online
PristonTale
Ragnarok Online
Ragnarok Online2
Ran Online
Redmoo
RF Online
Risk Your Life
Rose Online
Runescape
Shaiya
Silkroad Online
Star Wars Galaxies
Ultima Online
World of Kung Fu
World of Warcraft
Aion, GuildWars, Cabal, Love Beat, City of Heroes, City of Villains, Dragonica, Exteel, Lineage, Lineage2, Point Blank, Punch Monster

| LastBrother a răspuns:

Iti spun eu multe : WoW 4story Muzone