| gabyonete a întrebat:

Care joaca GTA samp? l-am descarcat si ce gta trebuie sa am ca sa mearga san andreas sau merge si altu ca eu am gta vice city si imi da o eroare cand ma conectez la sv...

Răspuns Câştigător
| deny a răspuns:

Pai trebuie gta san andreas ca sa mearga

7 răspunsuri:
| Cosmin_Isac_1992 a răspuns:

Te astept pe sv meu:
HostName: Green-Zone : RPG Server [0.3x]
Address: 193.84.64.111:7777
Players: xx / 50
Ping: 24
Mode: GZ-RP v0.1
Map: Ls'and'Sf
Daca aduci ceva playeri vei primii admin.(6-7 playeri pentru admin) si 4-5 playeri pentru helper.

| Pecheanu_Cosmin_2000 a răspuns:

Trebuie sa ai gta san andreas ca sa joci samp

| viper1720 a răspuns:

Din cate am inteles din intrebare ta... Uh nu stii ce gta merge cu samp, samp inseamna San Andreas Multiplayer

| Pop_Serban_1990 a răspuns:

Iti trebuie Gta San andreas daca vrei uite si un sv nou deschis cautam admini helperi etc HostName: WTFCS: RPG Server [0.3x]
Address: 109.163.232.129:7777
Players: 0 / 50
Ping: 5
Mode: WtfCs 5.2
Map: San Andreas

| PowerAndVolume a răspuns:

GTA San Andreas trebuie.Asta se foloseste.Acuma trebuia versiunea 0.3 E.

| sebyblack a răspuns:

Trebuie sa instalezi samp in folderul in care ai instalat san andreas

| Lorentz a răspuns:

HostName: .:tonguerounion::.rp server (v 03.b)
Address: 193.39.119.220:7777
Players: 71 / 150
Ping: 8