| SDavidS a întrebat:

Care marci de imprimante sunt cele mai bune?

8 răspunsuri:
| DaaaaViiiiid a răspuns:

Lexmark

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PEi asta o folosesc de 6 ani : HP LaserJet P1102 i foarte bunawinking

| Arthur a răspuns:

Lexmark, Canon, Xerox.

| Silverlance_Nicole_1992 a răspuns:

Canon e cea mai buna happy

| Gas a răspuns:

Cei care considera Lexmark cea mai buna marca de imprimante sa-si bage un deget in fund happy sunt cele mai penibile imprimante. Imprimante adevarate gasesti la HP si Canon si unele modele de Epson (la EPSON problema ii ca au in general cate 4 cartuse si unele modele au probleme cu capetele de printare care se infunda).

Răspuns utilizator avertizat
| Gas a răspuns (pentru laurlaury):

Fi serioasa, am un prieten care face servisari si de cele mai multe ori problemele apar datorita proastei utilizari sau ma rog, a neutilizarii, uscandu-se cartusele evident ca primesti eroare si esti nemultumit/a. Eu iti recomand sa intri intr-o institutie publica sau un complex de birouri si sa numeri cate imprimante HP gasesti inainte sa vb prosti happy

| Valentin55 a răspuns:

Cea mai buna este HP
Astept funda.winking