| anonim_4396 a întrebat:

Care marci de tastaturi ar fi cele mai bune? vreau sa-mi iau una si sa nu se i-a scrisu

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Incearca sa eviti tastaturile de 30-50 lei, le schimbi anual, sunt zgomotoase, prost concepute, materiale ieftine, etc.
Ia-ti Logitech, eu folosesc Logitech de ani buni si n-am probleme.
Recomand wireless daca ai banii necesari, rezista cativa ani bateria, utlizata intens. Din experienta, nu din carti iti spun.
Bafta

2 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Bunahappy

Ti.as recomanda cele de la Genius. Sunt super ok. Mi.e mi s.a luat scrisul dupa 2 ani aproximativ. [ si am folosit mult tastatura. crede-ma laughing ]

| tiberiupi a răspuns:

Am o tastatura si un mouse Microsoft wireless de vreo 3 ani si sunt foarte multumit de ele. iti recomand aceasta firma.