| Deeedde a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o tableta dar nu stiu care marci sunt mai bune... Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Eu unul ti-as recomanda o tableta Samsung pentru ca au sistem de operare Android si se misca foarte bine. Mai exact pe aceasta: http://bit.ly/Z0GZhw

Apple au si ele tablete foarte bune (iPad) dar partea mai putin placuta este ca ele costa mai mult decat o tableta Samsung cu acceleasi performante. In plus, pe Android multe aplicatii (care pe IOS - Sistemul de opere iPad - sunt platite) sunt gratuite.

2 răspunsuri:
| MD0 a răspuns:

Apple si Samsung domina piata tabletelor. Acum depinde de bugetul tau dar te-as sfatui sa nu pui botul, ca sa spun asa, la toate tabletele de 400 de ron. Cand iti iei un lucru sa fie lucru! Asta e parerea mea.
Te poti orienta pe Ipad-uri, sunt multe modele. Samsung-ul are tabletele Note, si eu detin una mai clar Samsung Galaxy Note 8.0. Acum depinde, inainte sa iti iei gandeste-te la toate posibilitatile. Oricum poti sa te duci la Altex, au sute de tablete acolo. Ai de unde alege.
Sper ca te-am ajutat.

| Deeedde explică (pentru MD0):

Multumesc, o sa tin cont de parerea ta!