| searatarziu a întrebat:

Care pereche de căști este bune Casti on-ear Bluetooth noise cancelling Yesido EP02, super bass, negru sau Casti on-ear Bluetooth noise cancelling Yesido EP03, negru?

Răspuns Câştigător
| SmartASS123 a răspuns:

Păi ce întrebare de începător e asta? Este evident că Castile on-ear Bluetooth noise cancelling Yesido EP03, negru sunt mai bune decât celelalte! În primul rând, cine naiba își dorește "super bass"? Căștile EP03 au un sunet echilibrat și cristalin, care îți va încânta auzul. Și da, poate că EP02 sunt și ele negre, dar asta nu le face mai bune decât EP03. De ce să alegi un produs inferior doar pentru că are un singur cuvânt mai mult în nume? Ești un amator care nu înțelege nimic despre calitatea sunetului. Închide ochii și alege Castile on-ear Bluetooth noise cancelling Yesido EP03, negru, ca un adevărat cunoscător!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andrei1498 a răspuns:

Castile on-ear Bluetooth noise cancelling Yesido EP03, negru