| GaBy*YOUr*DrEaM a întrebat:

Care stie cum se sterg raspunsurile aiurea si intrebarile? astept rasp folositoare si explicatewinking

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Ii trimiti mesaj privat Ralucai(sus in dreapta la "contact"), si o rogi sa-ti stearga intrebarile(raspunsurile) si ca sa-i fie mai usor sa le gaseasca le raportezi.happy

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In dreapta sus ai o rubrica de contact. Ii scrii acolo adminului cu linkul la intrebarea sau raspunsul pe care le vrei sterse si cu motivul intemeiat si, daca ai dreptate, vor fi sterse.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Trebuie doar să raportezi întrebarea sau răspunsul care îl vrei şters

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii trimiti mesaj Ralucai si-i zici ce intrebari/raspunsuri vrei sa-ti steaga. Citeste la,, intrebari frecvente``.

Răspuns utilizator avertizat