| NastaseVlad a întrebat:

Care stie daca se poate..si daca se poate sa imi zica..cum se baga un videoclip pe ipod sa imi zica va rog.

Răspuns Câştigător
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Trebuie sa le convertesti in.flv si apoi sa dai drag and drop in iTunes. Intri din iTunes in iPod-ul tau (din meniul din stanga unde scrie (G) sau (F)iPod si dai la eticheta (cea de sus) "video", unde bifezi sync video si apoi apesi pe butonul din dreapta-jos sync iPod.

1 răspuns:
| marvellover a răspuns:

Incearca sa faci un playlist nou, iar in acel playlist sa pui videoclipul. si dupa selectezi ipodul, te duci la video si selectezi pe acolo playlistul. nu-mi gasesc cablul ca sa iti spun exact, dar din cate tin minte, cam asa ceva.