| Shmekeru a întrebat:

Care stie niste metinuri noi?

Răspuns Câştigător
| LadyGaga123 a răspuns:

Fun
dinamik
tim
ro
unitade
4you
nerd
supreme
hot-famous
force-GS
gx
adventure
sunshine
apollo
dommynation
rival...si multe altele.
funda te rogg?
am decat 1?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Marijuana187 a răspuns:

Se zice "Metine" nu "Metinuri":)).
Pai iti dau eu cel mai bun metin : Deathju2 iar noul forum este www.soulboundmt2.com momentan nu s-a facut noul forum iar dupa aia se vor reseta conturile...are arme epice king, coif bratara colier papuci scut epice. P la o vraja faci din o piatra galbena care o gasesti la magazin, freze, tot ce vrei npc de experienta, bani, P la skillurile de vorbit alte limbi la chemat cal etc...
Altul ar fi FamMt2
Iar altul Majesticmt2...
Daca ar fi sa le clasific ar fi asa : 1.Deathju2
2.MajesticMt2
3. FamMt2.
Plz funda.Deathju2 e cel mai tare metin!:)

| Marijuana187 a răspuns:

@Ladygaga123 alea sunt metine mai vechi si sunt sigur ca ai dat copy si paste! cine nu stie de metin gx?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kilyang e cel mai tare metin si 4yours mt2

| Realistic a răspuns:

Eu zic sa incerci MT2xTime e hamaki dar e pvp super shmecher rate de drop1000% de exp 1000% intm 2012 lvl max 127 admini sunt de trebuie te ajuta cu ori ce! funda daca iti place!

| JokerKing a răspuns:

MetinSTARS se redeschide pe 10 octombrie. Daca il incerci iti promit eu sa nu o sa regretiwinking