| DanteeeeBeest a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele modarii unui ps 3

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Avatanaje: joci ce vrei, suporta mai multe formate daca vrei sa vezi filme pe el, poti face printscreen daca e modare cfw etc.
Dezavantaje: daca are garantia o sa o pierzi, iar mai devreme sau mai tarziu nu o sa te mai poti juca online.

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Dezavantaje e ca vei intampina probleme la upgrade-uri de soft si bineinteles vei pierde garantia.
Avantaje vei rula orice joc de pe internet (logic) fara sa platesti pentru el.