| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune metode de promovare ale unui site de jocuri? Enumerati va rog toate modalitatiile pe care le cunoasteti, atat online, cat si offline. Multumesc. O seara faina.

4 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Incearca http://www.bagamare.ro/ - adica sa postezi acolo la fiecare joc nou pus pe site. e gratis.

| YepIsSuspended a răspuns:

Plateste pentru reclame pe alte situri

| cucu a răspuns:

Pai depinde ce fel de site este? portal? dedicat unui singur joc? dedicat unui server? de obicei astfel de siteuri le promovezi on`line, kutzi parteneriate cu alte siteuri de acelasi gen. poti ruga si prietenii sa-ti faca putina publicitate in lista lor de messenger. poti incerca si pe hi5, facebook.

| Daniel2015 a răspuns:

Eu unu ti-as recomanda sa contactezi o persoana cu cunostite despre promovare online, spre exemplu eu am lucrat pentru un website de la firma pe care o detin cu baieti de la: http://www.serviciiseoromania.com/, am cumparat planul pe care ei mi l-au recomandad si sincer sa fiu in maxim o luna de zile websiteul meu a urcat pe prima pagina, bine nici concurenta pe acel sector nu era asa de mare, dar eu am fost super multumit, cu doar 400 de lei sa ajungi pe prima pagina in google, super tare. Incearca sa ai contactezi sa vezi ce iti vor spune.