| anonim_4396 a întrebat:

Care telefoane sunt mai bune, Nokia, Motorola sau Sony Ericsson?

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Motorola. Ei au inventat telefonul mobil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia am telefon desta dar pana acum n-am fost atat de multumit:dbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un Nokia 5230 toch screen xpress music sh imi merge bine fata de alte telefoane

| Alle15 a răspuns:

Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am avut mai multe tipuri de teluri dar Sony Ericsson mie mi se par cele mai bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baai baieti sa stiti si voi nu are cum Motorola sa il faca pe Sony Ericsson. am Sony Ericsson k810i de 3 ani de zile si se comporta perfect bateria tine 2-3 zile km rar asa ceva. am avut si noki 6300 si in 8 luni de zile mi. a cazut tastatura nu le mai laudati atat pe Nokia ca nu sunt chiar asa cum ziceti voi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia sint cele mai bune din toate telefoanele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista 2 tipuri de telefoane...nokia si restul`

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Frate...Nokia S-a Dus La Fund In 2010 - 2011. Face Numai Telefoane De Ultimu rahat.
De Banii Lu N97 Poti Sa Iti Iei Galaxy S! Si Scuza-ma, Nu Poti Sa Le Compari...
Da, acum cativa ani, Nokia era cel mai bun de departe
Nokia 3310
Nokia 1100
Nokia 6300
NOKIA N95
da... nu mai sunt ce erau
si oricum nu se lasa si ei la un android... tot cu syimbianu e.

MOTOROLA. e cel mai rezistent telefon. am avun V3 4 ani fra probleme. Dupa Care Mi-am Luat V9M. super