| andreiteodor81 a întrebat:

Telefoane:
Care este cel mai bun? Samsung, Sony Ericsson, Lg, Motorola sau Nokia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung e cel mai rezistent telefin care l-am avut

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Incontestabil Nokia îi cel mai fiabil.Ca aspecte ar fi LG, tare îmi place cum arată, păcat că nu îs fiabile şi se duce softul destul de repede şi nu prea stau încărcate

| matraguna1 a răspuns:

Sony ericsson e f bun

| Denysuk_3788 a răspuns:

Eu cred cu siguranta ca Nokia.Ca aspect, numai unele sunt dragute. Cei de la Nokia au obiceiul de a face telefoanele putin cam groase, dar daca stii sa cauti vei gasi si din cele elegante.Este bine ca tin mult la baterie si, nu am ce spune, cei care le fac au zeci de ani de experientawinking
Daca vrei ceva frumos si subtirel, Lg, Samsung si Sony Ericsson sunt foarte bune.Numai ca tine mai putin bateria, dar sunt ok.Despre Motorola, nu stiu ce sa zic, decat ca sunt foarte durabile.Am un telefon de 6 ani de la Motorola si functioneaza perfect si acum. Sper ca te-am ajutat happy Ador sa vb despre telefoanehee hee Pa pa

| T a răspuns:

Eu cred ca cele de la Nokia si Lg.Acum eu am un tel. Lg care este foarte bun si in rest celelalt tel. au fost nokia, care au mers si ele bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e mai bun:Samsung sauSony Ericson?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia

| loricel a răspuns:

Nokia

| Petraru_Ecaterina_1990 a răspuns:

Samsung dar si Motorola...asa cred.