| anonim_4396 a întrebat:

Care telefoane sunt mai bune, Nokia, Motorola sau Sony Ericsson?

39 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nokia. Originale, nu replici chinezesti.

| hândel a răspuns:

Am testat multe brand-uri pana acum si, din punctul meu de vedere Nokia este cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii vorba aia."Nokia, si dupa aceea restul telefoanelor"winking

| hashe86 a răspuns:

Am avut de toate
prefer sony

| catthshshshs a răspuns:

Eu am Motorola W375 si ma impac bine cu el...winking

| Denysa-Myhaela a răspuns:

Nokia, eu am avut un Sony Ericsson W550 si era foarte bun, in ceea ce priveste redarea mp3-urilor

Janina
| Janina a răspuns:

NOkia

| zu a răspuns:

Pana acum am avut Nokia si au fost ok.momentan am un LG

| Irina a răspuns:

Cele de la Nokia sunt cele mai rezistente.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu consider ca cele Nokia sunt cele mai rezistente si cele mai bune.winking

| emilia21 a răspuns:

Eu consider ca nokia e cel mai bun, in momentul de fata am un nokia 5200, si sunt multumita de el, am avut si sagem, dar nu mi-a placut pentru ca sa distrus prea repede

| JustMeFlory a răspuns:

Am avut si Motorola si in 2 ani s-a dus...Am avut si Sony Ericsson si s-a dus si ala...am avut Samsung(la asta ma oftic cel mai rau)si de la o cazatura s-a dus naibaa! Acum am Nokia 6300 si sunt ffff multumita de el! Oricum Nokia e cea mai buna marca de telefoanehappy

| covexrobu a răspuns:

Nici nu stiu de ce intrebi asa ceva. Clar ca nokia este cel mai bun telefon. Motorola produce statii radio foarte bune cu raza mare. Sony Ericsson produce si el ceva acolo doar sa se bage in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sony Ericsson

| Andreea_8014 a răspuns:

Nokia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un nokia n95..consider ca e brand-ul cel mai de calitate.

| BUBULINA a răspuns:

Idem majoritatea Nokia happy

lolita
| lolita a răspuns:

Criticule iti dau nota 10 pentru raspuns, eu sunt fidel Nokia.

| rox a răspuns:

Dupa parerea mea, NOKIA.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca Nokia.

| agent003 a răspuns:

Cele mai bune NOKIA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nokia, numărul unu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Motorola sunt cele mai proaste sony ericsson sunt foarte bune si nokia de asemenea dar ccum mai scris si alti cele originale nu cele chinezesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei care chiar au vreo treaba cu telefonia mobila stiu ca sonyericsson e the best

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia...eu am Nokia n95 l-am scapat in zapada si o cazut si jo si tat e in regula...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Motorola consider semnal bun si calitate la convorbiri mai ales astea cu crystal clear doar cu asta s a ocupat compania de de cand a aparut telecomunicatii nu ca nokia cu fabrica de hartie si apoi la cizme de cauciuc apoi la telefoane iamii ce bine suna