| TwixulDrept a întrebat:

Care telefon credeti ca este mai bun nokia 5530 xpressmusic sau Samsung corby?

17 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Mie imi place mai mult nokia 5530.

| andreeamitoi a răspuns:

Eu cred ca Samsung Corby. E doar o parere. Eu il am si este foarte inteligent. De fapt, mie mi se par amandoua la fel de bune! PaPakiss!

| Alina a răspuns:

Cu siguranta Nokia 5530(pe care il si am). Nu numai ca e Nokia insa poti instala mult mai multe aplicatii.

| Ady_9137 a răspuns:

Mm, butterfly, si iepuras, nokia nu e singura firma, nu e cea mai buna, sony ericsson deja o depaseste considerabil asa ca ganditi-va inainte sa raspundeti
cat despre andreutzza ia-ti ceva fara touchscreen, sa il tii mai mult de o jumatate de ora, iti recomand un sony ericsson w910i

| Aero_2277 a răspuns:

Nu am niciunul din aceste doua telefoane, dar ca o persoana care stie cam ce e cu ele si ce pot, iti recomand Nokia 5530.
De ce iti recomand?
Pentru ca in primul rand cei de la Nokia fac telefoane mult mai bune, mai rezistente in timp.Au o grafica mai buna, softul lor merge mult mai bine si poate fi updatat foarte repede, necesitand doar conectare la internet, si forarte simplu scrii *#0000# si iti apar informatiile.
Sunt foarte multe caracteristici comune, insa Nokia iese invigator fara drept de apel.
Samsung Corby are un desing simplist, plasticul lucios care se zgarie usor nu poate fi conectat decat la Vodafone live etc orange, si nu poate fi conenctat la reteaua WLAN.
Nokia-Samsung=1-0
Numai Nokia am avut pana acum si nu am niciun repros fata de ele.
din anul 95 am telefon si pana acum numai 3 am schimbat.acum am un N95, pe care l-am scapat in mare, in balta l-am busit de la etajul pana la parter si se tine bine...big grin

| ruxybelle a răspuns:

Xpressmusic

| blue95 a răspuns:

Nokia 5530.am si eu si imi place

| Alina_9354 a răspuns:

Clar Nokia 5530winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 5530 zic eu... si eu am din ala si is multumita de el... pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, depinde pentru ce il vrei. Nokia 5530 este mai bun la muzica sau de fapt chiar overall (de acolo si pretul mai ridicat) iar corby este un telefon dragut dar mai simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 5530xpressmusic.Nokia de obicei sunt cele mai bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia.
Samsung corby are cateva probleme din fabrcatie, dar are o interfata foarte jucausa. Tu decizi daca "risti" sa iti iei corby sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung corby. va asigur

| madalina_5722 a răspuns:

Nokia 5530 pentru ca, Corby este o mare porcarie deoarece se strica foarte repede(iti zic eu ca dupa o luna nu mai merge bine touch-u)The Nokia 5530 este un smartphone şi un dispozitiv de divertisment Nokia. Acesta împarte aceeaşi platformă ca Nokia 5800. Este parte din seria XpressMusic de telefoane, care subliniază muzică şi redare multimedia. Acesta este un dispozitiv touch S60 3a bazate pe după Nokia 5800 şi N97 cu acelaşi sistem de operare (S60 versiunea 5).

| mm_2126 a răspuns:

Nokia va fi cel mai bun intotdeauna... este cea mai buna firma de telefoane, eu iti sugerez sa alegi nokia 5530 XpressMusic

| mouse a răspuns:

Pai cunosc pe cineva care are si nokia 5520 xpressmuic si pe cineva care are samsung corby. Dupa parerea mea, nokia e mai bun!

| diamarandel a răspuns:

Samsung