| Gabystelistu95 a întrebat:

Care vi se pare cel mai bun joc din seria Need for Speed?
Eu as zice ca Need for Speed Underground 2 pentru ca are cel mai tare gameplay si este cel mai bun joc de curse din lume

6 răspunsuri:
| ladybird a răspuns:

Ai dreptate! Eu sunt dependenta de jocul ala, e cel mai tare!

| dragosh a răspuns:

Eu as spune mai degraba mw pentru ca are si politie... underground avea numai street racing, dar singurul dezavantaj pe care il are mw este ca nu are tunningul atat de complex ca la u2.Comparand cele doua jocuri din punct de vedere al dificultatii, most wanted e mult mai greu decat u2, ceea ce il face mai mistohappy

| Wisdom a răspuns:

Need for Speed Most Wanted e cel mai bun, categoric, Iar din seria Underground mai mult imi place 1. decat 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gta este суд mai bun joc cred eu
stiti de ce pentru ca poti isi din masina
sunt multe coduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca сед mai bun joc este gta 1, 2, 3, 4 saandres vasiti moldova si altele pentru ca ele au coduri aezakmi, hesoyam si altele

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Si eu am need for speed underground 2 dar lumea in special idolatrizeaza carbonul dar cred ca underground e mai bunwinking