| dokosvai a întrebat:

Care vi se pare cel mai ciudat telefon ca design? dar cel mai frumos?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Buna. Cel mai ciudat mi se pare Motorola Aura.(naspa rau), Insa frumos mi se pare Samsung b3410.
O zi buna.

| Onutzyk a răspuns:

Ciudat: http://www.google.ro/......tp?/imgres 1126&itbs=1&ei=9w8qTdfeCcXBswb-4PW-Ag&iact=hc&vpx=504&vpy=84&dur=694&hovh=161&hovw=230&tx=67&ty=87&oei=3g8qTfXIMM2Cswat-cHcDA&esq=3&page=3&ndsp=18&ved=1t:429, r:2, s:38&biw=1366&bih=653

frumos: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Frumos: LG kp 502, Nokia c3, Nokia n73, Nokia 7373, Nokia n85, Samsung, vertu
ciudat : Samsung corby, black berry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai ciudat telefon:sunt multe ciudate...* iar cel mai frumos telefon este unu care are si internet gratis, are tv gratis(televizor 30 programe), are radio, si e cu taciscreem dar imi pare rau ca am uitat cum se numeste marca telefonului sper ca team putut ajuta fund plz ***