| alecoruso a întrebat:

Carei mai tare Nokia e51 sau Nokia 5230

3 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Depinde pentru ce il folosesti, Nokia 5230 este mai bun pentru vizualizare de videoclipuri, documente Word/PPT muzica, jocuri, cu alte cuvinte, pentru aplicatii multimedia, iar Nokia E51 este mai bun daca ai nevoie de un telefon rezistent si performant in acelasi timp, are WLAN si suporta infrarosu.

Eu personal as alege Nokia 5230, are mult mai multe facilitati.

| WeeD a răspuns:

Http://www.telportal.ro/......a_5230.htm
Compara aici. Uita-te si vezi.

| Oanna96 a răspuns:

Facand comparatie intre ele, eu cred ca Nokia5230 este mai bun.