| AnnღdraaღaaaA a întrebat:

Cat costa in orange un telefon NOKIA E72 fara abonament?

Răspuns Câştigător
| Robin a răspuns:

15 milioane

4 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

Eu am luat unul ieri cu 300 lei. Nou nout. :p

| Gumitzza5 a răspuns:

E 10 Milioane fara abonament...Sau chiar mai multstraight face

| Bulinaaaaa a răspuns:

Eu mi-am luat Nokia E 72 acum 5 luni dintr-un magazin Euro GSm- partener cu Orange. l-am luat la liber si am platit 15 milioane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iei telefonul de pe site ca eMag, nu e nevoie sa fie pe Orange, e deblocat, merg si retele din Japonia! Incearca asta: http://www.emag.ro/......plusWH-205 Eu zic ca are SARul prea mare, adica daca vorbesti la telefon pe o perioada indelungata o sa te doara capul mai tare sau mai putin tare in functie de cat de mare e SARul la telefon. iPhone 4 are 0.97 iar Nokia E72 ae 1.39! Asa sunt toate telefoanele de business, dar daca tii neaparat la telefonul asta, pe mine nu ma deranjeaza. In plus, cu 120 de lei mai mult iti dau si bijuterie, urechelnita (hands-free bluetooth), car holder si alte chestii