| Veratu a întrebat:

Cat costa o placa de baza cu tot cu procesor Intel Dual Core mai bunicica. Si o placa video de 512. Eu am Intel(R) celeron(R) 2. 53GHz si placa vide de 64 si am vreo 300Lei stransi pana acum si daca m-ati putea sfatuii ce sa cumpar.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Tinand cont de ce ai acum... nici nu ai nevoie neaparat de placa video. O integrata o sa fie suficient. Un cpu: 240-250 lei+placa de baza:~200 lei; Ai nevoie si de memorie ram(4gb: 150 lei). Placa video o amani destul de mult.