| Alina_2047 a întrebat:

Cat costa Sony Ericsson Xperia X10 la Cosmote? (minim-maxim)

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna Alina,

la Cosmote nu stiu cat e dar ai putea sa intrebi la ei sau la Cosmote, insa la liber vezi aici (+ review-uri de la alti cumparatori). Sper ca te ajuta
http://goo.gl/QCPrE
Succes;)

| eXtreme21 a răspuns:

399.01€ la Vodafone, 512.12€ la Orange, iar la cosmote este indisponibil. sper ca ti-am fost de ajutor... funda

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Alina.Recomand să arunci o privire la ce zic persoanele care deţin deja acest produs.Aici ţi-am generat un link cu căutările telefoanelor cele mai ieftine din această gamă, x10 xperia de la Sony Ericsson. Dacă îl vei cumpăra la abonament,în câteva luni îl vei plăti,abonamentul fiind prea mare, iar în timp îţi vei da seama că ai dat mult în plus, de aceea ţi-am pus această opţiune la dispoziţie.Menţionez că aici ai cele mai mici preţuri din România, plus că beneficiezi şi de livrare gratuită la orice produs: http://goo.gl/cqUre.Sper că ţi-am fost puţin de folos, îţi urez o zi bună.