| Lalysuka a întrebat:

Cat costa un card de memorie microsd 2 GB si un cablu de date pentru Samsung S3650(Corby)?

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Un card de 2 Gb este pana in 30 ron(asta-i de firma deja) si de ce vrei tu cablu de date pentru Samsung? Odata si odata ai sa-ti schimbi compul si ai sa-ti iei alt telefon, nu mai bine iti iei tu un BLUETOOTH pentru comp si asfel al vei putea folosi la orice telefon pe viitor?! Ce zici mergi pe mana mea?! Succes!

2 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

In jur de 80 lei happy

| DeEa_9602 a răspuns:

Este in jur de 20-30 lei.In niciun caz 80 de lei, dar ma rog, du-te la Vodafone, Orange sau Cosmote si intreaba sau in Carrfour sau Kaufland (sau cum se scrie...) si intreaba, acolo sunt mai ieftine