| anonim_4396 a întrebat:

Cât costa un Iphone 2s sau 4gs la abonament pe Cosmote?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Iphone 2 nu se mai fabrica deci nu il gasesti la abomanent si iphone 4gs nu exista. Daca te referi la 4s costa destul de mult.
http://www.cosmote.ro/ro/iPhone.aspx?ns=-10000&cid=20250&p=2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce au aparut doua modele noi de iphone si eu n-am stiut de ele. Omule pe ce lume traiesti nu exista nici iphone 2gs nici 4gs. Exista doar 5 modele de iphone si acelea sunt:
Iphone
Iphone 3G
Iphone 3GS
Ipone 4
Iphene 4S.

| CipriSXX a răspuns:

IPhone 2G zero... iPhone 4S este cel mai bun, dar nu-l lua la abonament. unul fara abonement costa cam 2500 lei

| valentin111 a răspuns:

Iphone 2g nu mai exista la abonamente. e prea vechi.