| strawberry666 a întrebat:

Cat costa un iphone?

9 răspunsuri:
| aktlk a răspuns:

Pai depinde de care? ca sunt o gramada de tipuri, uite un exemplu la 2. 499 Lei http://www.emag.ro/......hone3GS8Gb

| Fantomita a răspuns:

Intre 10 si 25 milioane

| ILied a răspuns:

Depinde de ce IPhone este vorba. Uite aici http://telefonultau.eu/ un site cu telefoane multe printre care si IPhone. Cel mai ieftin ar fi in jur de 16-20 de milioane.

| sebweb a răspuns:

500 euro

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Pai... 179 si 489 euro pe unul sau doi ani cu doua tipuri de abonament, respectiv de 39 si 59 euro fara TVA, cu minute incluse intre 300 si 500 si trafic de date.
sper ca te-am ajutatwinking

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Pai...179 si 489 euro pe unul sau doi ani cu doua tipuri de abonament, respectiv de 39 si 59 euro fara TVA, cu minute incluse intre 300 si 500 si trafic de date.
sper ca team ajutat winking

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

179 si 489 euro pe unul sau doi ani cu doua tipuri de abonament, respectiv de 39 si 59 euro fara TVA, cu minute incluse intre 300 si 500 si trafic de date.

| Foxxi a răspuns:

Pretul standard pentru iPhone la Orange este urmatorul:

iPhone 3GS 16GB – 549 EUR
iPhone 3GS 32GB – 649 EUR

iPhone 3G 8GB – 449EU

| Miu_Stefan_1999 a răspuns:

500 euro (cam asa)