| alina2008 a întrebat:

Cat costa un modem de internet?

2 răspunsuri:
| Coco_3708 a răspuns:

Te costa cam 100 ron prima data si dupa doar incarcarea

| lunarwolf a răspuns:

Salut.
Ce fel de modem vrei? Te avertizez să nu îți iei unul de la Vodafone pentru că e foarte prost. Așa am eu și merge ca un drac.
Depinde de ce fel de modem vrei să îți iei...sunt împărțite în mai multe categorii : nelimitat și limitat (însă au mai multe viteze). De viteză și limită depinde costul. Cel nelimitat e mai scump (din ăsta am eu, însă nu merge ca lumea.oh go on)
La început plătești (eu am plătit atât) 70 de lei, apoi în fiecare lună prețul modemului pe care l-ai ales. Eu plătesc 50 de lei. XD

Sper că te-am ajutat... good luck și noroc cu alegerea modemului. ^^