| Catalin_Oncescu_1995 a întrebat:

Cat credeti ca ar costa un PS3 Super Slim de 12 GB 1 controller wireless si Ninja Storm 3 de BlackFriday?

1 răspuns:
| einsteinchen a răspuns:

Prima data cauta pe Google lista firmele participante la Black Friday in Romania iar apoi pe site-urile fiecarei firma vezi lista cu produsele pe care ei le vor scoate de Black Friday. Daca gasesti produsul tau atunci vezi si cat costa.

Si eu vreau un Audi A4 dar nu il scoate nimeni la oferta de Black Friday, nici macar in State.