| GunsNRoses44 a întrebat:

Cat de bun este acest processor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2140

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

E cam slab, a fost bun la vremea lui, depinde la ce vrei sa il foloseşti, gaming nu o să poţi juca mare lucru pe el.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

A fost vremea lui acum multi ani(acum vreo 7-8 ani. Acum e batran si cam intrecut dpdv 'moral'.

| androidname a răspuns:

Salut! Nu este un procesor destul de bun dar depinde la ce il folosesti, adica la gaming sau bussiness

| enrique81 a răspuns:

Http://olx.ro/......31CUJ.html
cumparal pe acesta eu il am si imi duce toate jocurile aparute pe piata, doar sa-l iei cu proba.
funda!? :D