| alexandraMD a întrebat:

Cat de bun este Iphonul? si cam cat costa fara/cu abonament?

3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Nu e chiar asa bun cum probabil ai auzit, e mai mult o chestie de marketing. O sa gasesti telefoane mult mai bune ca el, si mult mai ieftine, asta daca cauti.

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Iphone laughing. logic ca e bun, depinde si pe care il vrei. preturile sunt diferite.

| Deliric1 a răspuns:

Iphonul este foarte bun dupa parerea mea detin iphone de 3 luni si sunt foarte multumit de el, are destule aplicatii cat sa te poti "relaxa" si un soft destul de buna, singura problema este pretul care este cam mare la abonament un iphone 4 este 7 milioane la Orange la un abonament de 24 de euro destul de mare zic eu iar la liber nu te poti atinge de el 15 16 milioane, alta problema este bateria care tine foarte putin depinde cat il butonezi si cat umblii pe el, acum ramane la alegerea ta! Sper ca te-am ajutat!