| anonim_4396 a întrebat:

Cat face PC-ul asta?
CPU:q6600
RAM: 4GB DDR2@800mhz
GPU: 8600GT 512MB GDDR2
HDD: 320GB(7200RPM, 16mb buffer, sata2)
MB: G31M-S2L
Sursa:450 W
+un monitor vechi de mai bine de 8 ani: SyncMaster 740 BF (1280x1024,2ms timp de raspuns)

Fara comentarii gen "du-l la muzeu" sau alte din astea! Vreau un pret orientativ! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| vidii a răspuns:

Ai putea cere, 550 lei maxim.
Hdd-ul vechi, sunt sigur ca e putin obosit, sursa la fel ...placa video e slabuta iar procesorul gasesti pe la sh cu 80-150 lei maxim

4 răspunsuri:
| vidii a răspuns:

Nu e "praf" procesorul cu oc pe la 3.7 ghz si o placa video mai puternica, inca rezista. Depinde la ce-l folosesti

| anonim_4396 explică (pentru vidii):

Am slot pci 1.6...

| MileaUniversalu a răspuns:

Salut! Acest calculator este foarte slab din punctul de vedere al componentelor! Unul nou este in jur de 700-800lei, iar la mana a doua 600. Sper ca te am ajutat. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru MileaUniversalu):

Stiu si eu ca-i praf. Tocmai de asta vreau sa scap de el. Mersi de parere!