| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

Cât timp vă ține bateria laptopului? Eu tocmai am luat un laptop de la Lenovo si ma tine 3 ore jumatate sau 4, e ok sau se descarca cam repede? Intreb pentru ca am o colega care are un notebook de la Asus si zice ca o tine o saptamana bateria. Poate sa tina asa mult sau o fi exagerat?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu am laptop de gaming undeva la 2 ore, dar in mod normal 4, 5 ore depinde ce faci pe el, o saptamana nu poate tine o baterie e imposibil asa ceva, eu cunosc multe de la Asus, HP tin mai mult bateria 7, 8 ore nu Asus

2 răspunsuri:
| rrrp a răspuns:

O tine o saptamana daca il tine inchis probabil. ii da drumul 3 minute, verifica ceva si il inchide.

sau poate are baterie de tanc.